KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419027

nr 1441 9027

Oidentifierad konstnär. Signerad, Fjordlandskap. Olja på duk, 65x99, yttermått inklusive ram: 82x116 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:31:55